Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Kombinovaná technika na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Melichar. Zezadu opatřeno štítkem s určením.Autor viz T 2/125, TD 129."